19. května 2016 se koná již druhý ročník Bitcoin Conference Prague

Bitcoin Conference Prague měla loni úspěch nejen díky zajímavým tématům a řečníkům, inspirativní byla i startup alley, kde inovátoři představili nové produkty a služby bitcoinové infrastruktury. Přijdete se podívat letos?

19. května 2016 se koná již druhý ročník Bitcoin Conference Prague

19.května 2016 se bude v Praze konat již druhý ročník konference zaměřené na bitcoin a blockchainové technologie, Bitcoin Conference Prague 2016. Setkají se zde vývojáři blockchainových technologií a ti, kteří jejich produkty uplatňují v praxi: finančníci, bankéři a podnikatelé v oblasti digitálních měn.

Bitcoin Conference Prague 2016

Konference, rozdělená do dvou hlavních tématických bloků, si klade za cíl seznámit odbornou veřejnost a bitcoinovou komunitu s nejžhavějšími novinkami v oboru a ukázat příležitosti všem, kteří mají zájem o praktické uplatnění inovativních technologií digitálních měn. Akce je pokračováním úspěšné série konferencí, jejíž součástí bylo loňská Bitcoin Conference Prague 2015 v Kongresovém centru Praha.

Bitcoin Conference Prague nabídne také výstavní plochu, kde se můžete seznámit s lídry trhu, kteří budou prezentovat své nejnovější produkty a služby.

Účastníci konference budou přednášet o těchto hlavních tématech:

Bitcoin v r. 2016 – co očekávat a čeho se obávat
Blockchain – vyhlídky do budoucnosti
Bezpečnost v oblasti kryptoměn – mýtus, nebo dosažitelná realita?
Investice – kde vás může potkat štěstí
Legislativa a regulace – mezinárodní zkušenosti
Bitcoin a gambling

Hosté konference se kromě jiného naučí chránit své osobní údaje a jak se nestat obětí počítačové trestné činnosti, důležitou součástí konference budou také otázky spojené s regulacemi a zákonnými požadavky, týkající se blockchainu a digitálních měn.

Hlavním tématem bude blockchain

Blockchain jako řetězec bloků v bitcoinové síti umožňuje bezpečné a rychlé potvrzování transakcí. Kromě finančních převodů však může ukládat a přenášet  různé typy  dat. Tím se otevírá prostor pro využití v mnoha oborech, nejen v oblasti IT. Blockchainové technologie mohou např. usnadnit získání certifikátů ve státních agenturách a zprůhlednit daňový systém: každý daňový poplatník může vidět, jak jsou utráceny jeho peníze.

Tyto technologie se již používají v praxi, nastupujícím trendem je využití v oblasti Internet of Things. První výsledky budou prezentovány právě ve výstavní zóně konference, kde najdete i zajímavé startupové projekty.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague je zajímavou událostí nejen pro IT specialisty, finančníky a investory. Organizátor – výstavní společnost Smile-Expo – na této akci s radostí přivítá všechny zájemce o vývoj nových technologií, které budou za pár let stejně populární, jako je dnes Internet, chytré telefony a mobilní aplikace.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague – 19.května 2016, Praha.

Zde můžete koupit vstupenku  na konferenci.

Více informací najdete na webové stránce bitcoinconf.eu