Bitcoin

Bitcoin otáčí kormidlem

držte s námi správný kurz

Kdo jsme - CoinTelegraph

CoinTelegraph je nezávislá publikace, zaměřená na kryptoměny, blockchain, decentralizované aplikace, internet financí a podobné oblasti. Přinášíme nejnovější zprávy, objevy, komentáře a analýzy s důrazem na expertní znalosti členů naší odborné komunity.

Svět digitálních měn vzkvétá se stále větší vervou každým dalším dnem. Se zvyšujícím se počtem firem, podnikatelů, startupů a spotřebitelů, kteří tuto technologii přijímají a používají, jsme hrdí na to, že můžeme každý den přispět naší prací ke zvýšení povědomí o mnoha složitých aspektech, ale hlavně o výhodách těchto inovací.

Jednu věc víme jistě: vzdělávat se a být informován o nových technologických a finančních inovacích je stále důležitější. CoinTelegraph vám v tom pomůže.

Kontakty

E-mail Telefon Skype

Náš tým

Spolupracujeme s těmi nejlepšími. Náš tým je mezinárodní a globální, stejně jako to, jak vnímáme naši práci. Členové managementu pracují v San Franciscu, New Yorku a Rize. Naše zásada, náš cíl a to, čím žijeme, je předávat lidem pravdivé příběhy.

Autoři článků jsou lidé, kteří tyto příběhy umí vyprávět a zároveň jsou odborníky na kryptoměny a další inovativní technologie. Spolupracujeme s novináři a experty z celého světa. Nyní máme své zástupce i zde, v České republice.

 

Pojďte psát s námi

Zajímají vás kryptoměny a umíte o nich psát? Jste zkušený autor s vášní pro krypto-novinařinu? Do týmu CoinTelegraph vybíráme jen ty nejlepší...

Pokud si myslíte, že máte, co potřebujeme, zašlete prosím CV a ukázku práce své na: spoluprace@cointelegraph.cz

 

Dejte vašemu podnikání ten správný impulz

Partneři, kteří si nás už vybrali a pomáháme jim růst: